Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Rekreace

Rekreační chata Velké Karlovice

Rekreační chata se nachází v rekreační oblasti Velké Karlovice - Podťaté v malebném a klidném údolí Podťaté asi 0,5 km od státní hranice se Slovenskou republikou. Ubytovací kapacita se skládá ze dvou samostatných objektů.

V zimním období je možnost využít značených turistických tras a vleků v okolí, které jsou v dosahu 6 km, například Kasárna, Machůzky, Razula. V letním období je možno rovněž využít značených turistických tras, cyklostras a blízkého koupaliště ve Velkých Karlovicích nebo přírodní nádrže v Karolince. Součástí velkého pozemku je i travnaté hřiště pro rekreační sporty. Celoročně lze chatu využívat k rodinným rekreacím, setkáním a případně i firemním prezentacím a školením.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Ceník

Ceny ubytování

V ceně není zahrnut rekreační poplatek a podíl na spotřebě elektrické energie a plynu, který je kalkulován na základě skutečné spotřeby.

Objekt č 1. - "Malá chata"

Varianta Cena (Kč)
pobyt víkend (pátek - pondělí) 5 700,-
pobyt týden (pátek - pátek) 8 600,-
jedna noc připojená k víkendu 1 300,-
jednodenní akce ve všední den 4 500,-
pobyt všední dny (po-pá) 5 500,-

Objekt č 2. - "Velká chata"

Varianta Cena (Kč)
pobyt víkend (pátek - pondělí) 8 200,-
pobyt týden (pátek - pátek) 12 000,-
jedna noc připojená k víkendu 1 400,-
jednodenní akce ve všední den 5 500,-
pobyt všední dny (po-pá) 7 700,-

Objekt č 3. - "Sauna"

Varianta Cena (Kč)
příplatek za použití (1 den) 300,-
příplatek za použití (víkend) 400,-
příplatek za použítí (týden) 800,-

Rezervace a platba

Platbu nutno provést nejpozději 35 dnů (5 týdnů) před termínem nástupu na pobyt. V případě, že nedojde k zaplacení v tomto termínu, může být rezervace zrušena a nabídnuta dalšímu zájemci.

V případě zrušení rezervace si vyhrazujeme možnost uplatnit storno podmínky:

  • v případě zrušení rezervace objednatelem ve lhůtě do 28 dní před plánovaným příjezdem zavazuje se ubytovatel nepožadovat po objednateli žádný storno poplatek
  • dojde-li ke zrušení rezervace objednatelem ve lhůtě 27 až 14 dní před plánovaným příjezdem, je ubytovatel oprávněn požadovat po objednateli storno poplatek ve výši 40% z ceny rezervovaných ubytovacích služeb
  • dojde-li ke zrušení rezervace objednatelem ve lhůtě 13 dní nebo lhůtě kratší, je ubytovatel oprávněn požadovat po objednateli storno poplatek ve výši 80% z ceny rezervovaných ubytovacích služeb